Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content

O ZNAČKE

Veríme, že súhrn našich skúseností nás formuje. Čím viac v živote zažijeme, čím viac pokrmov ochutnáme, tým viac z neho máme.

Radi preskúmavame rôzne chute! Je našou vášňou prichádzať so snacky, ktoré podporujú vyvážený životný štýl a sú chutné, zatiaľ čo radi využívame to najlepšie, čo môže príroda ponúknuť.. Skladáme ingrediencie tak, aby boli tyčinky plné prírodných farieb a zaujímavých chuťových kombinácií.
Hovoríme YES! novým možnostiam chutného a zdravého Snackingu.

Ži viac YES!

Orieškové tyčinky

Chutné a netradičné kombinácie chrumkavých orechov namixované s ďalšími chutnými ingredienciami ... a mmm ... lahodnou horkou čokoládou. Naše orieškové tyčinky majú menej ako 5 gramu cukru na tyčinku a sú zdrojom proteínu.

Ovocné tyčinky

Poteš svoje chuťové poháriky ovocno-zeleninovou kombináciou. Tyčinka je prifarbená prírodou a prežiješ s ňou nečakané chuťové dobrodružstvo. Naviac je vhodná pre vegánov, bez pridaného cukru.

* a jej konzumáciou dosiahneš na jednu z piatich odporúčaných dávok ovocia alebo zeleniny za deň.

Naša ponuka

Budeš ich chcieť ochutnať všetky!

Dali sme dohromady rôznorodé ingrediencie, ktoré môžeš ochutnať v našich ovocných a orechových tyčinkách. Veríme, že Ti tyčinky YES! zachutia.

Orechová tyčinka s mandľami & morskou soľou v horkej čokoláde

Povedz YES! sladko-slanej kombinácii orechov so štipkou morskej soli a výbornou horkou čokoládou.

Orechová tyčinka s brusnicami & horkou čokoládou

Šťavnaté brusnice s chrumkavými mandľami a arašidy, pokvapkaná horkou čokoládou. Kto by povedal, že príroda môže vytvoriť také chute?

Ovocná tyčinka s jablkom & cviklou

Nechaj sa prekvapiť netradičným spojením chutí z červenej repy a šťavnatých jabĺk, ktoré Ťa dostanú.